LED Demo v1 | Mete Hoca Panda

LED Demo v1, Mete Hoca Panda‘nın kullanımı için hazırlanmış örnek kod parçacıklarından oluşur. Panda ile oyunlar geliştirebilmek için LED’leri kullanma şekillerini ve animasyon örneklerini içerir.

Arduino Nano

LED Demo v1’in Arduino Nano için Arduino IDE sketch kodunu aşağıda görebilir ve buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Raspberry Pi Pico

LED Demo v1’in Raspberry Pi Pico için Arduino IDE sketch kodunu aşağıda görebilir ve buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Arduino’da iyi olmak için öncelikle elektronikte iyi olmak gerekir. Türkiye’nin en iyi temel elektronik eğitim seti ARDUINO ÖNCESİ TEMEL ELEKTRONİK EĞİTİM VE DENEY SETİ‘ni keşfedin. Gereksiz bilgilerden arındırılmış basit ve eğlenceli anlatımla ELEKTRONİK öğrenin ve Arduino’ya METE HOCA farkıyla güçlü başlayın!

ÖZGÜN ve KULLANIŞLI projeler yapabilmek için ARDUINO’yu doğru öğrenmek gerekir. Arduino’ya güçlü başlamanın en iyi yolu ARDUINO’YA GÜÇLÜ BAŞLANGIÇ EĞİTİM VE PROJE SETİ‘dir. Arduino Uno üzerine kurulu olan set ile bu müthiş geliştirme platformunu tüm detaylarıyla anlayacak, başka hiçbir yerde bulamayacağınız inceliklerini öğrenecek ve en sık kullanılan Arduino sensör ve modüllerine aşina olacaksınız.